twilight fanfiction

6. října 2013 v 16:33 | Faye
...

Zlomené srdce
Hayley Webbová je nevidomá patnáctiletá dívka, žijící se svou opatrovnictví. Její matka zemřela už před mnoha lety. Navzdory svému handicapu žije Hayley poměrně normálním životem - tedy až do chvíle, kdy se musí vypořádat s novou rodinou, prostředím a kamarády. Několik posledních let žila s vědomím, že už nikoho nemá. A najednou je tu teta a bratranec, ke kterým se stěhuje. Místo velkoměsta má teď žít v rezervaci. Všichni její přátelé zůstavají v Sacramentu, které je teď minulostí. Je teď na ní, aby přijala nový život. Ale protože život se s nikým nemazlí, ani Hayley nezůstane ušetřena bolesti, trápení, smutku, ale ani lásky, štěstí a přátelství.

postavy: Hayley Webbová, Embry Call, Tifany Callová, Jacob Black, Paul Lahote, Emily Uley, Sam Uley, Rachel Black, Jared Cameron, Quil Ateara V., Leah Clearwaterová, Collin Littlesea, Brady Fuller, Billy Black

motto: Tajemství a lži - to nikdy nekončí dobře.

kapitoly: prolog, 1. Rozhodnutí, 2. Začátek, 3.


Cesta k věčnosti
Když žijete s upírem, nic není takové, jak se na první pohled zdá. Pokud k tomu přidáte fakt, že vaše nejlepší kamarádka je taky upírka, je to postavené na hlavu. A co teprve, když jste obyčejný člověk? Ale nikdy jsem neřekla, že můj život je jednoduchý. Soužití s upíry má totiž své výhody - můžete mít nejnovější modely aut, nejznačkovější oblečení, nejdražší a nejluxusnější parfémy - zkrátka všechno, co si umanete. Do teď byl můj život skoro jako z pohádky. Skoro říkám proto, že si nepamatuji nic z mého života, co se odehrálu před mými pátými narozeninami. Doktoři říkají, že je to stresová porucha. Já si tím tak jistá nejsem. Někteří upíři mají neuvěřitelné dary. A pohádky jak se zdá končí - co znamenají všchny ty noční můry, ze kterých se s křikem probouzím? Jsou to jen sny, nebo se mi moje podvědomí snaží něco říct?

postavy: Aimée Taylorová, Alexandr Taylor, Cassidy Taylorová,

motto: Stát se upírem, nebo zemřít?

kapitoly:


Volba
Tváře lidí, kteří přijdou do Volterry na smrt, už dávno splývají Alecovi v jednu. Při jednom z mnoha krmení jej ale svou krásou a nevinností upoutá lidská dívka. Zachrání ji, promění ji v upíra. Dívka, se kterou chce prožít věčnost. Ale být členem Volturijské gardy má svá omezení a pravidla. Světlo světa tak spatří zakázaná láska, která možná bude zkázou pro vládnoucí rodinu. Volba mezi láskou a loajalitou totiž není jednoduchá.

postavy: Elena, Alec Volturi, Jane Volturi, Aro, Marcus, Caius, garda

motto: Když si cestu zkříží láska a loajalita, nastane volba, která ublíží mnoha lidem.

kapitoly:


Poslední přání
Bella Swanová bývala výborná gymnastka. Když si následkem vlastní domýšlivosti poranila záda, musela se se svou vysněnou budoucností rozloučit. Aby utekla minulosti, odstěhovala se ke svému tátovi Charliemu. V patnácti zjistila, že že umírá. Nad vodou ji drží pouze touha žít, touha být s těmi, které miluje. Ale je to vyčerpávající. Bella už je tím unavená a její čas se krátí. Změní se její život s příchodem rodiny Cullenových? A jak daleko bude Jacob Black ochoten zajít, aby učinil dívku, na které mu záleží ví než na vlastním životě, šťastnou?

postavy: Bella Swanová, Jacob Black, Charlie Swan, Cullenovi

kapitoly:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama